Gücümüz Güveniniz

EMİR ENERJİ

HAKKIMIZDA

Emir Enerji 2009 yılında kurulmuş faaliyetlerine öncelikli olarak yurtiçi ve yurtdışı GSM operatörlerine malzeme tedariği ve montaj hizmeti vererek başlamıştır. Sonraki yıllarda yurtdışı çalışmaları sırasında Monbat Aküleri www.monbat.com ile tanışarak bu Firmanın Türkiye Distribitör’lüğünü üstlenmiştir.

Başlangıçta sadece VRLA aküleri ile satışlarını Ülkemiz’deki Operatörlere yapan Emir Enerji şimdilerde deep cycle model aküler ile başta golf araçları ve elektrik enerjisi ile çalışan uzun süreli servis araçlarına ,EFB Teknolojisi Aküler ile ticari ağır hizmet araçlarına (iş makineleri , kamyon ve şehirler arası otobüsler ) ve AGM Deep Cycle aküler ile tekne , yat ve karavan gibi araçlara çift hizmet aküsü tedarik etmektedir .

Emir Enerji verimli akü kullanımı konusunda kullanıcıların tekrar bilgilerini tazeleyebilmek için satış öncesi eğitim ve satış sonrası servis hizmetleri ile de ürünlerinin daha uzun süreli kullanılabilmesi için müşterilerine teknik destek vermeyi bir ilke edinmiştir .